Ustam Net

Türkiye'nin en hızlı büyüyen Usta Portalı, Ustamnet!

Kullanım Şartları

KULLANIM ŞARTLARI

Bu Web Sitesini kullanmakla, (i) bu Web Sitesinde sizin tarafınızdan sağlanan tüm bilgilerin gerçek, doğru, güncel ve eksiksiz olduğunu, (ii) bir USTAMNET hesabınız varsa, hesap bilgilerinizi koruyacağınızı, hesabınızı denetleyeceğinizi ve hesabınızın sizden başka bir kişi tarafından herhangi bir biçimde kullanımından tamamen sorumlu olacağınızı, (iii) bir hesaba sahibi olmak üzere kaydolabilmek ve Web sitemize katkıda bulunabilmek için 13 yaşında veya daha büyük olduğunuzu, (iv) bu Sözleşme'yi yapmaya ve bu Web Sitesini burada belirtilen şartlar ve koşullara uygun şekilde kullanmaya yasal olarak yetkili olduğunuzu beyan ve kabul edersiniz.

USTAMNET bilgisi dahilinde 13 yaşından küçüklerin bilgilerini toplamaz. Yegane takdir yetkisi bizde olmak üzere, herhangi bir kişinin bu Web Sitesine ve sunduğumuz hizmetlere erişimini herhangi bir zamanda ve Sözleşme’nin ihlali de dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere herhangi bir nedenle engelleme hakkımız saklıdır.

USTAMNET'in önceden yazılı izni olmaksızın Web Sitesi İçeriğini veya bir kısmını kopyalamak, aktarmak, yeniden üretmek, çoğaltmak, yayınlamak veya tekrar dağıtmak kesinlikle yasaktır. İzin istemek için USTAMNET ile aşağıdaki yoldan iletişime geçebilirsiniz:

info@ustamnet.com

Web Sitesini kullananlar, Web Sitesini bu Şartlar ve Koşullara uygun şekilde kullanmaları halinde herhangi bir ücrete tabi tutulmazlar. Ancak Web Sitesinde, üçüncü kişi niteliğinde bağımsız servis sağlayıcılarının veya perakendecilerin sahip olduğu ve onlar tarafından işletilen Web sitelerinin bağlantıları bulunmaktadır. Bu tür üçüncü kişiler, Web Sitesinde sağlanan belirli içeriklerin veya hizmetlerin kullanımı için bir ücret alabilir. Bundan dolayı, bir üçüncü kişi ile ilgili herhangi bir işlemi yapmadan önce ücret alınıp alınmadığını öğrenmek için gerekli veya uygun olduğunu düşündüğünüz araştırmaları yapmalısınız. USTAMNET'ın Web Sitesinde alınan ücretlerle ilgili ayrıntılı bilgi verdiği durumlarda, bu tür bilgiler sadece kolaylık olması için ve bilgilendirme amacıyla sağlanır. USTAMNET, bu bilgilerin doğruluğunu hiçbir şekilde garanti etmez, bu tür üçüncü kişi Web sitelerinde sağlanan içerik veya hizmetlerden sorumlu da değildir.